Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dbaj o swoje bezpieczeństwo

2021-04-16
Dbaj o swoje bezpieczeństwo

Zastanawiacie się czasem co robić, żeby zapewnić sobie lepszą ochronę podczas wyjść do sklepu czy jakichkolwiek innych? Na pewno tak. 

Teraz ten temat zaprząta głowę wszystkim, prawdopodobnie jest nawet w pierwszej trójce najczęściej pojawiających się zagadnień w naszych głowach. Dlatego chcielibyśmy podsunąć kilka wstępnych wskazówek co do tego jak porządnie zadbać o swoje bezpieczeństwo. 

1. Pamiętajcie, aby zawsze mieć ze sobą maseczkę. Nie zakrywajcie tylko ust, zakrycie nosa jest tutaj tak samo istotne. Jeśli przez maseczki trudno Wam oddychać, polecamy zakup maseczek CedarMed, nie utrudniających, a wręcz ułatwiających oddychanie. 

2. Noście w torebce/torbie/plecaku choćby najmniejszy płyn antybakteryjny. Po każdym kontakcie  z jakąkolwiek powierzchnią o wątpliwej czystości, dezynfekujcie dłonie. Zajmie Wam to kilkanaście sekund, a znacznie zwiększy bezpieczeństwo, a co za tym idzie — komfort myślenia. 

3. Jeśli podróżujecie komunikacją miejską, pamiętajcie o zachowaniu dystansu. Nie siadajcie, jeśli nie jest to konieczne, na wolnych miejscach w sytuacjach, kiedy miejsce obok jest zajęte. Zapewnicie tym bezpieczeństwo nie tylko sobie, ale również osobie siedzącej obok. Przy okazji — wykażecie się odpowiedzialnością, której teraz wielu jednak brakuje. 

To tylko pierwsza część naszych wskazówek. Chcemy podzielić je na swoiste segmenty, aby były łatwiejsze do przyswojenia i szybsze do zapamiętania. Spróbujcie wprowadzać je w życie już od jutra.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 14 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-07-04
Wszystko szybko i sprawnie, polecam :)
2022-04-24
POLECAM
pixel