Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Maseczki wielorazowe 4-warstwowe FFP2

2021-04-27
Maseczki wielorazowe 4-warstwowe FFP2

Poznaj nowość: maseczki wielorazowe 4-warstwowe FFP2

Z czasem zaczęliśmy inaczej podchodzić do zagadnienia maseczek i do ich jakości. Ważniejsze stały się wzory, dopasowanie do ubrania, jak najcieńszy materiał i jak najluźniejsze sznurki. 

Warto jednak myślami wrócić do początków, kiedy naprawdę baliśmy się o nasze zdrowie i zadać sobie pytanie – czy coś powinno się w tym temacie zmienić? Nie. Pandemia trwa nadal, na przedsiębiorców spadają kolejne obostrzenia, gospodarka dopiero za jakiś czas zacznie być znów stopniowo odmrażana. 

To, co my i wy, jako społeczeństwo, możemy zrobić, to dołożyć własną cegiełkę do dbania o bezpieczeństwo swoje i innych. Nie patrzmy więc na wzorki, a patrzmy na jakość maseczek – podstawowego medium ochronnego. Z taką myślą prezentujemy nowość: maseczkę wielorazową 4-warstwową FFP2. Za jej pomocą odpowiadamy na zmiany w wytycznych co do noszonych maseczek. 

Maseczki FFP2 zaliczają się do grupy półmasek. Ich zadanie polega na zatrzymywanie pyłów zawieszonych w powietrzu i aerozoli. Maski FFP składają się z materiału o bardzo gęstym splocie oraz z filtra oczyszczającego. Wybierając nasze produkt, masz pewność, że kupujesz maseczki doskonałej jakości, wyprodukowane w fabryce wyspecjalizowanej w produkcji materiałów ochrony osobistej  z wykorzystaniem najlepszych materiałów dostępnych na rynku i z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Co więcej, nie zapomnieliśmy o komforcie noszenia i niechęci, często wynikających z utrudnieniach w oddychaniu albo parujących okularów. Nasze maseczki są trójwymiarowe i szyte z oddychającego i miękkiego materiału, który w optymalny sposób uniemożliwia parowanie podczas noszenia okularów. Maski ochronne przeznaczone są do środowisk, w których w powietrzu, którym oddychamy, znajdują się szkodliwe i mutagenne cząsteczki. 

Innymi słowy i w dużym w skrócie te nowe w sklepie CedarMed maseczki powinny znaleźć się w asortymencie każdego z Was. Są wielorazowe i gwarantują niemal 100% ochrony przed szkodliwymi substancjami, nawet podczas bliższych kontaktów czy rozmów na ulicy. Staramy się dbać o Wasze wygodę i zadowolenie, a jednocześnie pomagać w zachowaniu odpowiedzialnym i świadomym, w pośredni sposób mogącym pomóc w walce z koronawirusem. Oczywiście po więcej szczegółów odnośnie tych maseczek lub jakichkolwiek innych produktów, zapraszamy na stronę CedarMed.pl

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 14 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-07-31
Wszystko ok.
2022-05-25
Bardzo dobrze. Jestem zadowolony.
pixel