Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Przygotuj się na kolejną falę zchorowań

2021-11-22
Przygotuj się na kolejną falę zchorowań

Cóż, można więc rzec, że jeśli czekaliśmy, to się doczekaliśmy. W rekordowym tempie przybywa zachorowań, nie wspominając o liczbie zgonów. Nie będziemy w tym miejscu dyskutować o tym czy to „tylko” zasługa koronawirusa, czy nie, nie to jest naszym celem.

My chcemy nieustannie, a przynajmniej dopóki sytuacja na świecie się nie uspokoi, przypominać Wam o tym, jak ważne jest dbanie o swoje bezpieczeństwo oraz stosowanie się do wytycznych. Nawet jeśli uważacie je za przesadne bądź nieprzydatne, warto dla tzw. świętego spokoju założyć maseczkę w miejscu publicznym czy w środkach komunikacji miejskiej, aby nie wzbudzać niepokoju w innych ludziach, często schorowanych czy starszych.

Założenie maseczki nie wymaga od nas wielu poświęceń, to tylko kilka sekund, a dzięki temu unikniemy — jeśli nie zarażenia wirusem — to jakichkolwiek innych bakterii, szalejących w powietrzu w okresie jesienno-zimowym. Poza tym, pragniemy też przypomnieć, że maseczki nie muszą być nudnym, wyłącznie medycznym dodatkiem. Wiemy, jak dla niektórych istotne jest wyróżnianie się albo dopasowanie ich do konkretnego ubrania, dlatego zadbaliśmy o to, by w sklepie CedarMed dostępne były nie tylko klasyczne, jednokolorowe wzory, ale również te ozdobione pięknymi, roślinnymi ornamentami. Oczywiście bez problemu znajdziecie najbardziej klasyczną, czarną wersję, ale gdybyście chcieli raczej ciemnym, zimowym kolorom stylizacji dodać trochę życia, bez przeszkód możecie się zdecydować również na piękny, nasycony bordowy kolor lub głęboki granat. Wówczas naprawdę łatwej potraktować maseczkę jako ciekawe uzupełnienie ubioru (i dobry sposób na ogrzanie twarzy) niż jako konieczność i postawione przed nami warunki.

A jeśli przy okazji, zakładając taką maseczkę, możemy wpłynąć na bezpieczeństwo nasze i osób z naszego najbliższego otoczenia, to minusy wydają się wręcz nie istnieć.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 14 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-07-31
Wszystko ok.
2022-07-04
Wszystko szybko i sprawnie, polecam :)
pixel