Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rękawiczki Kingfa

2021-11-22
Rękawiczki Kingfa

Dzisiaj przychodzimy do Was z nowością w „świecie rękawiczek”; nowością, którą możecie dostać w naszym sklepie. Mowa konkretnie o rękawiczkach nitrylowych bezpudrowych marki Kingfa.

Owe rękawice zostały zarejestrowane jako wyrób medyczny. O czym to świadczy? Otóż o tym, że możemy mieć absolutna pewność co do tego, że spełniają najwyższe standardy dotyczący ochrony osobistej. Koniecznie chcemy też podkreślić, że proponowane przez nas rękawice nie zawierają protein lateksu oraz — jak można wywnioskować z wyróżnionego słowa — środka pudrującego. W związku z tym nie uczulają i będą fantastycznym oraz bezpiecznym wyborem dla osób zmagających się z problemami alergicznymi. Ponadto zapewnią wysoki komfort pracy.

Jak zawsze w przypadku polecania nowych produktów, chcemy wypunktować najważniejsze cechy rękawiczek bezpudrowych, aby przyswojenie tych informacji było łatwiejsze. Wspomniane więc cechy to:

• Duża wytrzymałość mechaniczna, która w najlepszy sposób ochrania dłonie;
• Teksturowa końcówka palców — zapewnia pewny chwyt;
• Ochrona przed wszelkimi bakteriami i grzybami;
• Pozytywny wynik testów na podrażnienie skóry;
• Posiadają test przepuszczalności wody — minimum AQL 1.5;
• Uniwersalny kształt, pasujący tak na lewą, jak i prawą dłoń;
• Zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością.

O bardziej medycznych cechach, zapisanych głównie w cyfrach możecie przeczytać na stronie naszego sklepu — cedarmed.pl. do czego, oczywiście, gorąco zachęcamy. Być może te informacje okażą się ugruntowaniem decyzji o zakupie rękawiczek nitrylowych bezpudrowych marki Kingfa.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 14 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-07-04
Wszystko szybko i sprawnie, polecam :)
2022-04-24
POLECAM
pixel