Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rękawiczki nitrylowe marki Kingfa

2021-11-08
Rękawiczki nitrylowe marki Kingfa

O rękawiczkach wspominaliśmy prawdopodobnie raz, góra dwa. Skupialiśmy się do tej pory na maseczkach, kosmetykach i płynach dezynfekujących. Teraz, skoro wprowadzamy nowość do sklepu CedarMed, przyszła też pora na zapoznanie Was ze specyfiką rękawiczek Kingfa Nitril Gloves, abyście wiedzieli co Wam proponujemy i mieli świadomość, że — jak zwykle — jest to produkt najwyższej jakości.


Omawiane rękawiczki zapewniają maksymalną ochronę przed wszelkimi czynnikami mechanicznymi czy chemicznymi. Bezpudrowe i wykonane w całości z nitrylu, jednocześnie nie zawierające silikonu ani lateksu. Stosowane również w szpitalach czy jakichkolwiek dziedzinach przemysłowych, co prowadzi do jasnego wniosku, że są bardzo wytrzymałe. Kolejna zaleta to bez wątpienia fakt, że dodatkowy natrysk nitrylu na palcach zapewni wysoki komfort użytkowania. Naturalnie — posiadają certyfikat CE.

W tym miejscu warto przypomnieć, czym tak właściwie jest certyfikat CE. Cytując Europejskie Centrum Jakości i Promocji: Certyfikacja CE to potoczna nazwa procesu oceny zgodności wyrobu z wymogami dyrektyw Nowego Podejścia (dyrektywy mówiące o znaku CE). Innymi słowy, to potwierdzenie, że wykonane produkty zachowały wszelkie wytyczne dotyczące bezpieczeństwa ich użytkowania i faktu, że zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. 

Aby specyfikacja rękawiczek nitrylowych Kingfa Nitril Gloves w prosty sposób dała się zrozumieć, postanowiliśmy wypunktować najważniejsze cechy, potwierdzające twierdzenie, że są to rękawiczki idealnie chroniące skórę przed wszelkimi zarazkami, drobnoustrojami czy czynnikami mechanicznymi i chemicznymi.

• Rękawice nitrylowe bezpudrowe nie zawierają lateksu, a co za tym idzie, również zawartych w nim protein.
• Zostały wykonane z syntetycznego kauczuku.
• Użycie syntetycznego kauczuku wpływa bardzo korzystnie na komfort pracy osób szczególnie wrażliwych na białka lateksowe czy lateks sam w sobie.
• Wykorzystane materiały cechuje wyjątkowa delikatność i odpowiednia grubość. Dzięki temu zostaje nam zapewnione doskonałe czucie, dopasowanie i elastyczność; tym samym niwelowana jest możliwość zmęczenia dłoni.
• Rękawice nitrylowe zaleca się dla wszystkich, którzy mają kontakt z materiałem potencjalnie zakaźnym, substancjami chemicznymi, czynnikami mechanicznymi czy środkami dezynfekującymi.
• Pasują na lewą i prawą dłoń; dostępne w rozmiarach S, M, L oraz XL.
• Z powodzeniem i nawet wskazaniem można je wykorzystywać w zakładach farmaceutycznych, laboratoriach, szpitalach, przemyśle spożywczym, we fryzjerstwie i kosmetologii oraz salonach tatuażu.
• Pomyślnie przeszły test przepuszczalności wody — AQL 1,5.

Jak łatwo zauważyć, proponowana przez nas nowość w postaci rękawiczek Kingfa Nitril Gloves, praktycznie nie posiada żadnych wad. Rękawiczki zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów z myślą o wykorzystaniu ich w wielu przemysłach (chemicznych, kosmetycznych czy spożywczych), co na prostej drodze oznacza, że doskonale chronią skórę przed możliwością zarażenia się lub złapania jakiegokolwiek rodzaju uczulenia.

Oczywiście fakt, że owe rękawiczki wykorzystywane są w profesjonalnych zakładach nie oznacza, że nie mogą być używane przez osoby prywatne, chcące dbać o swoje bezpieczeństwo i kondycję skóry. Bez zastanowienia ci z Was, którzy uzbrajają się w foliowe, jednorazowe rękawiczki albo te wykonane z lateksu, mogą „przerzucić się” na nitrylowe rękawiczki Kingfa. Gwarantujemy, że różnica zostanie zauważona od razu i nie będziecie chcieli wracać do jakichkolwiek innych rękawiczek. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 14 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-07-04
Wszystko szybko i sprawnie, polecam :)
2022-05-25
Bardzo dobrze. Jestem zadowolony.
pixel