Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Testy antygenowe SEJOY i BOSON w ofercie sklepu cedarmed.pl

2022-04-21
Testy antygenowe SEJOY i BOSON w ofercie sklepu cedarmed.pl

W ofercie sklepu cedarmed.pl pojawiły się testy antygenowe. Bardzo proste w wykonaniu i do tego w okazyjnych cenach, więc zachęcamy Was do wykonywania takowych co jakiś czas. To nie boli, nie jest drogie, a pozwoli Wam lepiej kontrolować stan zdrowia i szybciej zareagować w razie pozytywnego wyniku. Skoro na ten moment odchodzimy od maseczek, potraktujmy domowe testy antygenowe jako ich zamiennik. 

Proponujemy Wam testy dwóch marek: SEJOY i BOSON. Oba pokażą wyniki zgodne z prawdą i dadzą Wam stuprocentową pewność co do prawdziwości otrzymanego rezultatu. Zestaw marki SEJOY służy do jakościowego oznaczania antygenów SARS-CoV-1 w próbkach ludzkich wymazów z nosa. Może być stosowany do szybkiego badania przypadków z podejrzeniem COVID-19, jak również jako metoda ponownego potwierdzenia do wykrywania kwasu nukleinowego w badanych przypadkach.

W przypadku tego testu,  pozytywny wynik wskazuje, ze próbka zawiera antygen SARS-CoV-1, natomiast negatywny wynik nie wyklucza możliwości infekcji. Zestaw jest przeznaczony do użytku domowego przez ludzi w otoczeniu nie-laboratoryjnym.

Z kolei test marki BOSON to test do ilościowego wykrywania nukleokapsydu z SARS-CoV-2 w próbce pobranej z wymazu z przedniej części nosa. Badanie można wykonywać zarówno u osób wykazujących objawy zakażenia (w ciągu pierwszych 7 dni od wystąpienia symptomów), jak i u osób, u których nie występują żadne objawy. 

Odczyt uzyskujemy w przeciągu 15-20 minut, a w skład całego zestawu wchodzą test kasetowy, sterylna wymazówka, bufor i jedna rurka ekstrakcyjna. Cała procedura wykonywania testu jest wyjątkowo prosta, co opisaliśmy dokładnie w opisie testu marki BOSON na stronie cedarmed.pl. Zamieściliśmy tam również zasadną pomoc w interpretacji uzyskanych wyników, tak, aby nikt z Was nie musiał szukać tej wiedzy po innych stronach internetowych.

Badajmy się, bo to ważne aby być świadomym tego, co nam grozi i wiedzieć jak na ewentualne zagrożenie reagować.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 14 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-05-25
Bardzo dobrze. Jestem zadowolony.
2022-04-24
POLECAM
pixel