Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Testy antygenowe do samokontroli

2022-04-26
Testy antygenowe do samokontroli

Jedną z nowości w sklepie cedarmed.pl są testy antygenowe do samokontroli. Co prawda na tym etapie jesteśmy już bardzo oswojeni z wirusem i nawet nazywamy go grypą, ale to nie oznacza, że nie warto się badać. Zwłaszcza w nadchodzącym okresie — w końcu czeka nas majówka, spotkania ze znajomymi, wyjazdy, być może pierwsze w tym sezonie grille.  

Zbadanie się po powrocie zajmie tylko kilka minut. To niewiele, a może dać nam sygnał o ewentualnej koniecznej wizycie u lekarza czy poinformowaniu bliskich. Oczywiście może być też przeciwnie: wynik nas uspokoi i będziemy mieć jednocześnie pewność, że kilka dni swobodnej zabawy niczego pod względem zdrowotności nie zepsuło. 

Jednym z testów, o których wspominamy na samym początku, jest TEST DO SAMOKONTROLI ANTYGENOWY COVID-19 SEJOY. Zestaw ten służy do jakościowego oznaczania antygenów SARS-CoV-1 w próbkach ludzkich wymazów z nosa. Zawiera instrukcję w języku polskim, ale jego wykonanie jest na tyle proste i intuicyjne, że obsługa nie powinna sprawić żadnych trudności.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 14 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-07-31
Wszystko ok.
2022-04-24
POLECAM
pixel